İletişim

Dimalis Beauty

Firmamız Güzellik Merkezi olarak fark yaratan bir duruş kazandırmaktadır. Dimalis Beauty olarak tüm hizmetlerimiz müşteri istekleri doğrultusunda uygulanmaktadır.

İstekleriniz en doğru ve kalite biçimde sizlere sunulmaktadır. Doğru iş doğru kişiler ve ekipmanlar ile yapılmaktadır. Bu akışı takiben istenen müşteri memnuniyeti en iyi şekilde sağlanmış olacaktır. Firma olarak ihtiyaç analizi konusunda önemle durmaktayız. İstenen işlem ve sunulan hizmet arasından önemli bir yol oluşturmaktayız. Bu yolda en iyi harita görevini en iyi şekilde sizlere sağlamaktayız.

Sizler ile içerisinde bulunduğumuz etkili iletişim ile başarı basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanıyoruz. Bu başarı sizler ile daha uzun metrajlı olacaktır.

KONUM BİLGİSİ

ADRES

Adres: Cennet Mh. Pakten Sk. No:13 – Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: 0545 787 98 95

Telefon: 0532 588 95 19

NELER YAPIYORUZ?

Dimalis Beauty olarak sekmeyen bir başarı performansımız bulunmakta. Firmamız web sitesi ve sosyal medya organları üzerinden tüm müşterilerimize gereken detayları sunmaktayız.

Sektör içerisinde kazanılan deneyim ise hizmetlere en iyi şekilde uygulanmaktadır. Sahip olunan günümüz teknolojisine uygun cihazlar ile kusursuz hizmeti sağlamaktayız. Biliyoruz ki kendisine, cildini önemseyen herkes mükemmel bir sonuç beklemektedir. En iyi sonucu almak isterseniz doğru adrestesiniz.

BİZE ULAŞIN
  Adres

  Cennet Mh. Pakten Sk. No:13 – Küçükçekmece / İstanbul

  Email

  info@dimalis.com

  Telefon

  0545 787 98 95 - 0532 588 95 19